Na obiekcie Stadion OSRiR dnia 2023-05-13 15:00 miał miejsce mecz między Kalisz i Siarka Tarnobrzeg zakończony wynikiem 2-2

Pierwsza część spotkania między Kalisz oraz Siarka Tarnobrzeg zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2023-05-13 15:00 na stadionie Stadion OSRiR rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 31. Zmierzyły się Kalisz i Siarka Tarnobrzeg.

Gole strzelali: P. Mroz 24' 0-1 L. Hrnciar 53' 0-2 P. Giel 57' 1-2 F. Kendzia 86' 2-2

Żółte kartki Kalisz: M. Wysokinski 47' K. Lipkowski 51' P. Giel 59' K. Lipkowski 64' F. Kendzia 82'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Zawislak 36' F. Jania 44' L. Hrnciar 47' M. Tyl 55' K. Cichon 90' K. Noiszewski 90'

Czerwone kartki Kalisz: K. Lipkowski 64'

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Kalisz stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II. Kolejno natomiast Siarka Tarnobrzeg z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II.

Kibice śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny i zawodnicy jak M. Wysokinski K. Zawislak raz za razem sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Walki między drużynami futbolowymi okazują się nader zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to widowiska nużące. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, oglądać spotkania sportowe znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Kalisz oraz Siarka Tarnobrzeg w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion OSRiR.