Mecz Olimpia Elbląg vs Bełchatów zakończony wynikiem 2-1

Olimpia Elbląg vs Bełchatów 2-1. Dnia 2021-09-11 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Olimpia Elbląg oraz Bełchatów.

Pierwsza połowa meczu między Olimpia Elbląg a Bełchatów zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: K. Wenger 68' 1-0 W. Gancarczyk 73' 1-1 M. Czarny 90' 2-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: H. Krawczun 5' M. Kalahur 45' Y. Senkevich 54' P. Winsztal 59'

Żółte kartki Bełchatów: D. Warnecki 27' W. Gancarczyk 45' D. Flaszka 56' M. Gancarczyk 79'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Bełchatów:

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Olimpia Elbląg stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Sokół Ostróda oraz Lech Poznań II. Kolejno natomiast Bełchatów zmierzy się z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków oraz Arka Gdynia.

Bardzo często kibice z zaangażowaniem śledzą starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak H. Krawczun D. Warnecki nieraz zaserwowały wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Ustawicznie zdarzają się niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami są bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż spotkania nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Olimpia Elbląg oraz Bełchatów i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.