Na obiekcie Stadion Miejski im. Bronisława Malinowskiego miało miejsce spotkanie Olimpia Grudziądz vs Wisła Puławy - 1-0

W meczu II ligi - East pomiędzy Olimpią Grudziądz a Wisłą Puławy padł wynik 1-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się 20 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:30 na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego, było pełne napięcia i emocji. Mimo że w pierwszej połowie nie padły bramki, to ostatecznie to Olimpia sięgnęła po zwycięstwo.

Olimpia Grudziądz vs. Wisła Puławy: 1-0

Mecz pomiędzy Olimpią Grudziądz a Wisłą Puławy rozpoczął się o godzinie 10:30 na stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego. Obie drużyny stanęły naprzeciw siebie w ramach 29. kolejki II Ligi - East.

W pierwszej połowie obydwie drużyny prezentowały równorzędny poziom, co przełożyło się na wynik do przerwy, który utrzymywał się na bezbramkowym remisie 0-0. Atmosfera na stadionie była niesamowicie napięta, a kibice dopingowali swoje zespoły nieprzerwanie.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, a emocje sięgnęły zenitu w 67. minucie, kiedy to S. Krocz z Olimpii Grudziądz strzelił bramkę dająca prowadzenie gospodarzom wynikiem 1-0. Asystę przy tym trafieniu zanotował inny zawodnik z drużyny gospodarzy.

Mimo starań obu zespołów, wynik nie uległ już zmianie do końca spotkania, kładąc kres emocjom na stadionie. Ostatecznie Olimpia Grudziądz triumfowała 1-0 nad Wisłą Puławy, zdobywając cenne trzy punkty.

W trakcie meczu arbiter pokazał żółte kartki piłkarzom obu drużyn. Po stronie gospodarzy kartonikami ukarani zostali: I. Tsyupa (45'), D. Frelek (71'), K. Kurowski (79'). Z kolei zawodnicy Wisły Puławy otrzymali żółte kartki w osobach: L. Wiech (17'), K. Kumoch (43'), M. Bortniczuk (65'), R. Sewerys (72'), J. Nojszewski (86'). K. Kargulewicz również został ukarany.

Niestety, w drugiej połowie nie obyło się bez czerwonych kartek, jednak nikt z zawodników nie został usunięty z boiska. W kolejnych spotkaniach Olimpia Grudziądz zmierzy się z ŁKS Łódź II, Stalą Stalowa Wolą oraz Stomilem Olsztyn. Z kolei Wisła Puławy czekają mecze z SKRĄ Częstochowa, Radunią Stężyca oraz Zagłębiem Lubin II.