Spotkanie Olimpia Grudziądz kontra Radunia Stężyca, wynik końcowy 1-1

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Olimpia Grudziądz i Radunia Stężyca, które odbyło się na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo że na przerwę to goście prowadzili 1-0. Spotkanie miało miejsce dokładnie dziewięć dni temu, 23 marca o godzinie 17:00.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Olimpia Grudziądz a Radunia Stężyca.

Potyczka na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego

Dziś na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego kibice zgromadzili się, by kibicować swoim drużynom w meczu II Ligi - East pomiędzy Olimpią Grudziądz a Radunią Stężyca. Sędzią głównym tego starcia był M. Pelka. Atmosfera na trybunach była gorąca, wypełniona dopingiem i emocjami.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 9. minucie Radunia Stężyca wyszła na prowadzenie po bramce W. Słomki. Gospodarze starali się odrobić straty, ale do przerwy nie potrafili pokonać bramkarza gości. Wynik na tablicy wynosił 0-1 na korzyść drużyny gości.

Po przerwie Olimpia Grudziądz ruszyła do ataku z jeszcze większym animuszem. W 46. minucie udało im się wreszcie znaleźć drogę do bramki rywali - O. Sikorski ustalił wynik na 1-1. Po tym trafieniu gra się zaostrzyła, obie drużyny walczyły o zwycięstwo.

Mimo wzmożonych wysiłków obu zespołów, wynik nie uległ zmianie do końca meczu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a obie drużyny muszą zadowolić się podziałem punktów.

Warto również wspomnieć o kartkach - żadnej czerwonej kartki nie zostało pokazane, a szczęście na boisku podzieliło się po równo, po jednej żółtej kartce dla każdej drużyny.

Następne mecze zapowiadają się równie interesująco dla obu zespołów. Olimpia Grudziądz zmierzy się kolejno z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Pogonią Siedlce. Natomiast Radunia Stężyca czekają spotkania z SKRĄ Częstochowa, Chojniczanką Chojnice oraz Zagłębiem Lubin II.