Garbarnia Kraków vs Bełchatów, wynik spotkania - 1-0

Garbarnia Kraków vs Bełchatów 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Garbarnia Kraków i Bełchatów wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-09-24 13:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Garbarnia Kraków i Bełchatów.

Gole strzelali: M. Klec 29' 1-0

Żółte kartki Garbarnia Kraków:

Żółte kartki Bełchatów: K. Kunka 32' L. Wronski 78'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Bełchatów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Garbarnia Kraków zmierzy się już z Powiśle Dzierzgoń, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Olimpia Elbląg natomiast Bełchatów podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą starcia w lidze II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak K. Kunka niejednokrotnie zaserwowały swoim wiernym fanom emocje z najwyższej półki. Ustawicznie trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki między piłkarzami okazują się nader nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż są to widowiska nużące. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych ioglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Garbarnia Kraków i Bełchatów i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.