Mecz Bełchatów vs Pogoń Grod. Mazowiecki na stadionie Stadion GKS-u - 0-0

W dniu 2021-10-02 14:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Bełchatów i Pogoń Grod. Mazowiecki.

Pierwsza połowa meczu między Bełchatów a Pogoń Grod. Mazowiecki zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Bełchatów: W. Gancarczyk 72'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: P. Owczarek 26' S. Kobiera 71'

Czerwone kartki Bełchatów:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bełchatów zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Olimpia Elbląg.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi niezwykle interesujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak W. Gancarczyk P. Owczarek raz za razem zagwarantowały wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często natrafiamy na zapadające w pamięć asysty czy gole, bezwzględne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, iż zmagania nie są interesujące. To też warto oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Bełchatów oraz Pogoń Grod. Mazowiecki z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion GKS-u.