Dnia 2023-05-20 15:00 na obiekcie Stadion OSiR Wisła odbył się mecz między Siarka Tarnobrzeg oraz Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 1-2

Siarka Tarnobrzeg kontra Pogoń Siedlce, wynik 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Siarka Tarnobrzeg a Pogoń Siedlce zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-05-20 15:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 32 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: C. Demianiuk 36' 0-1 I. Woś 42' 1-1 D. Nowak 74' 1-2

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: W. Bieniarz 57' F. Jania 60' K. Zawislak 68'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: B. Wicenciak 20' C. Bujalski 61' C. Demianiuk 84' P. Misiak 88' M. Kikolski 89'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Kozieł. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Siarka Tarnobrzeg stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Radunia Stężyca a Pogoń Siedlce zmierzy się z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Złożone z zdolnych napastników/obrońców futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak W. Bieniarz B. Wicenciak nieustannie gwarantują fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Stale obserwujemy wspaniałe bramki oraz asysty, nieczyste faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki między drużynami ligowymi okazują się bardzo zajadłe, nie często okazuje się, iż są to potyczki nudne. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Siarka Tarnobrzeg oraz Pogoń Siedlce jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion OSiR Wisła.