Dnia 2021-09-18 10:30 na stadionie Stadion GKS-u odbyło się spotkanie Bełchatów kontra Lech Poznań II zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza połowa meczu między Bełchatów a Lech Poznań II zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-09-18 10:30 na stadionie Stadion GKS-u odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Bełchatów oraz Lech Poznań II.

Gole strzelali: S. Krivets 52' 0-1

Żółte kartki Bełchatów: M. Grzelak 46' K. Kunka 76' M. Graczyk 79' M. Ryszka 90'

Żółte kartki Lech Poznań II: A. Kozubal 32' M. Pingot 45' S. Krivets 85'

Czerwone kartki Bełchatów:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Bełchatów zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Pogoń Grod. Mazowiecki. Kolejno natomiast Lech Poznań II zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Garbarnia Kraków.

Oddani kibice śledzą bardzo fascynujące poczynania w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak M. Grzelak A. Kozubal nieraz zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wiele przeżyć. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, niezwykłe asysty oraz bramki, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Interesujące zmagania między zawodnikami okazują się nader zaciekłe, nie często zdarza się, że są to mecze nudne. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Bełchatów oraz Lech Poznań II oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion GKS-u.