Na obiekcie Stadion OSiR Wisła dnia 2023-05-06 15:00 miał miejsce mecz Siarka Tarnobrzeg kontra Motor Lublin: wynik końcowy 0-2

Dnia 2023-05-06 15:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 30 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Motor Lublin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Motor Lublin wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: S. Rudol 5' 0-1 J. Lis 59' 0-2

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Cichon 13' K. Cichon 45' W. Muzyk 51' P. Kwasniewski 72'

Żółte kartki Motor Lublin: S. Rudol 75'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Cichon 45'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Siarka Tarnobrzeg stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn a Motor Lublin z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II.

Liczni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania ligi II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. K. Cichon S. Rudol wielokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom wiele wrażeń. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż są to mecze statyczne. Trafiamy na książkowe bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Siarka Tarnobrzeg oraz Motor Lublin z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion OSiR Wisła.