Na obiekcie Stadion OSiR Wisła dnia 2023-03-25 13:00 odbyło się spotkanie Siarka Tarnobrzeg kontra Kotwica Kołobrzeg zakończone wynikiem 1-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Kotwica Kołobrzeg zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2023-03-25 13:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 24 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Kotwica Kołobrzeg.

Gole strzelali: J. Bojas 48' 0-1 P. Łysiak 68' 0-2 B. Sulkowski 77' 1-2

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Noiszewski 73' I. Wos 90'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: L. Sierpina 50' G. Goncerz 74'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny sędzia meczu - K. Paszkiewicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Siarka Tarnobrzeg zmierzy się już z Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa oraz Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Zagłębie Lubin II.

Wierni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. K. Noiszewski L. Sierpina często zapewniają wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wiele wspaniałych emocji. Natrafiamy na bezlitosne faule, idealnie wyliczone bramki i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się niezwykle zażarte, rzadko zdarza się, iż są to spotkania nie warte uwagi. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskie ligi II Liga - East. Siarka Tarnobrzeg i Kotwica Kołobrzeg jak ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion OSiR Wisła.