Radunia Stężyca kontra Siarka Tarnobrzeg, wynik spotkania - 4-0

Radunia Stężyca kontra Siarka Tarnobrzeg, wynik 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca oraz Siarka Tarnobrzeg wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Dnia 2023-03-18 14:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca oraz Siarka Tarnobrzeg.

Gole strzelali: W. Łuczak 1' 1-0 C. Sauczek 46' 2-0 W. Łuczak 66' 3-0 Ednilson Furtado 88' 4-0

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Gorski 36' D. Prikhna 45' S. Deja 90'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Adamek 32' M. Tyl 43' M. Ziolkowski 90'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Kozieł. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Radunia Stężyca stawi czoła Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II natomiast Siarka Tarnobrzeg zmierzy się z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak M. Gorski K. Adamek częstokroć zapewniły kapitalnym sympatykom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zdarzają się spektakularne gole czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem dodające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania między drużynami są niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska nużące. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Radunia Stężyca oraz Siarka Tarnobrzeg w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.