Mecz Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa zakończony wynikiem 1-3 dnia 2023-04-08 10:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła

Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa 1-3.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Siarka Tarnobrzeg oraz Polonia Warszawa wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Dnia 2023-04-08 10:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 26 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Polonia Warszawa.

Gole strzelali: W. Fadecki 30' 0-1 M. Michalski 50' 0-2 K. Koton 65' 0-3 O. Yatsenko 82' 1-3

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: M. Tyl 90'

Żółte kartki Polonia Warszawa: P. Marciniec 26' M. Michalski 39'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny sędzia spotkania to K. Gasiorowski. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Siarka Tarnobrzeg stawi czoła Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice a Polonia Warszawa z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Złożone z utalentowanych graczy futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak M. Tyl P. Marciniec bardzo często zagwarantowały fantastycznym kibicom wiele wrażeń. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to mecze nużące. Regularnie trafiamy na bezwzględne faule, książkowe asysty oraz bramki dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Siarka Tarnobrzeg oraz Polonia Warszawa oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.