Na stadionie Stadion OSiR Wisła dnia 2022-10-08 13:00 miało miejsce spotkanie Siarka Tarnobrzeg vs Kalisz: wynik 1-2

Siarka Tarnobrzeg vs Kalisz 1-2. W dniu 2022-10-08 13:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Siarka Tarnobrzeg i Kalisz.

Po pierwszej połowie spotkania między Siarka Tarnobrzeg oraz Kalisz wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: F. Kendzia 8' 0-1 M. Stefanik 80' 1-1 J. Wilczyński 90' 1-2

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: S. Lewicki 5' S. Lewicki 20' I. Agudo 35' P. Cichocki 63' W. Bieniarz 83' J. Jedrychowski 90'

Żółte kartki Kalisz: P. Giel 42' W. Smolinski 47' J. Wilczynski 72' A. Luszkiewicz 75' F. Kendzia 90'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg: S. Lewicki 20' P. Pietryga 65'

Czerwone kartki Kalisz:

Główny sędzia spotkania to R. Marciniak. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Siarka Tarnobrzeg zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II a Kalisz podejmie Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Kotwica Kołobrzeg.

Wierni kibice futbolu śledzą interesujące potyczki ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy jak S. Lewicki P. Giel nierzadko zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się wyśmienite asysty oraz bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania między piłkarzami są niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, że są to widowiska usypiające. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Siarka Tarnobrzeg oraz Kalisz jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion OSiR Wisła.