Mecz między Pogoń Siedlce oraz Siarka Tarnobrzeg na stadionie Stadion ROSRRiT dnia 2022-10-15 13:00 - 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Pogoń Siedlce oraz Siarka Tarnobrzeg wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-10-15 13:00 na stadionie Stadion ROSRRiT odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Siedlce oraz Siarka Tarnobrzeg.

Gole strzelali: D. Bałdyga 43' 0-1 Iván Agudo 77' 0-2 C. Demianiuk 81' 1-2

Żółte kartki Pogoń Siedlce: T. Lewandowski 7' C. Bujalski 45' C. Demianiuk 45' T. Lewandowski 69' N. Fiedosewicz 76' B. Wicenciak 90' K. Wlodyka 90'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: M. Stefanik 86' M. Bierzalo 86' B. Sulkowski 90'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce: T. Lewandowski 69'

Główny sędzia spotkania to P. Pazdecki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Pogoń Siedlce stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca oraz Kotwica Kołobrzeg natomiast Siarka Tarnobrzeg podejmie Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Znicz Pruszków.

Mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. T. Lewandowski M. Stefanik stale serwują fantastycznym kibicom emocje zapadające w pamięć. Wielokrotnie zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki między zawodnikami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska nużące. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich orazśledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Pogoń Siedlce oraz Siarka Tarnobrzeg i ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ROSRRiT.