Motor Lublin kontra Siarka Tarnobrzeg, wynik meczu - 0-0

Motor Lublin kontra Siarka Tarnobrzeg, wynik końcowy 0-0. W dniu 2022-10-01 15:00 na stadionie Arena Lublin odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Motor Lublin i Siarka Tarnobrzeg.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Motor Lublin i Siarka Tarnobrzeg zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Motor Lublin: W. Reiman 73' M. Wyjadlowski 84'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: M. Stefanik 51' M. Bierzalo 90' M. Tyl 90'

Czerwone kartki Motor Lublin: S. Rudol 73'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Motor Lublin stawi czoła Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Siarka Tarnobrzeg z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn.

Wielu kibiców śledzi poczynania w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie i piłkarze jak W. Reiman M. Stefanik nierzadko zaserwowały wspaniałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na brutalne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami okazują się bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż są to potyczki usypiające. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich ioglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Motor Lublin i Siarka Tarnobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Arena Lublin.