Spotkanie Siarka Tarnobrzeg - Górnik Polkowice zakończone wynikiem 2-0

W dniu 2022-09-24 14:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Siarka Tarnobrzeg i Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Siarka Tarnobrzeg a Górnik Polkowice wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: O. Yatsenko 23' 1-0 P. Mróz 66' 2-0

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg:

Żółte kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Łężny. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Siarka Tarnobrzeg zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa.

Dzisiaj wierni kibice z dużym zapałem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi nieraz zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe bramki czy asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe walki między piłkarzami ligowymi są nader zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze nużące. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Siarka Tarnobrzeg i Górnik Polkowice w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion OSiR Wisła.