Spotkanie Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków zakończone wynikiem 4-0 na obiekcie Stadion OSiR Wisła dnia 2022-07-16 15:00

Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków, wynik końcowy 4-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Znicz Pruszków wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2022-07-16 15:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 1 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: M. Stefanik 18' 1-0 K. Adamek 19' 2-0 B. Sulkowski 77' 3-0 S. Lewicki 90' 4-0

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg:

Żółte kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Iwanowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Siarka Tarnobrzeg zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Znicz Pruszków podejmie Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Lech Poznań II.

Wielu fanów śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak często serwują wspaniałym kibicom wiele wrażeń. Trafiamy na nieczyste faule, wyjątkowe bramki i asysty gwarantujące niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami są niezwykle zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż są to widowiska mało interesujące. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Siarka Tarnobrzeg i Znicz Pruszków i ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.