Mecz Siarka Tarnobrzeg kontra Garbarnia Kraków, wynik końcowy 3-2

Dnia 2022-09-10 14:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się Siarka Tarnobrzeg oraz Garbarnia Kraków.

Pierwsza połowa spotkania między Siarka Tarnobrzeg i Garbarnia Kraków zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: B. Purcha 8' 0-1 M. Bierzało 13' 1-1 G. Marszalik 25' 1-2 K. Adamek 64' 2-2 Iván Agudo 78' 3-2

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg:

Żółte kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Szypula. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Siarka Tarnobrzeg stanie naprzeciw Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Motor Lublin a Garbarnia Kraków z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Kotwica Kołobrzeg.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą poczynania ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami z ligi bywają nader zażarte, nie często bywa, że widowiska nas męczą. Trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, zapadające w pamięć gole czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Siarka Tarnobrzeg i Garbarnia Kraków w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion OSiR Wisła.