Spotkanie pomiędzy Olimpia Elbląg oraz Siarka Tarnobrzeg zakończone wynikiem 2-2 dnia 2022-09-17 14:00 na obiekcie Stadion Miejski

Olimpia Elbląg kontra Siarka Tarnobrzeg 2-2. Dnia 2022-09-17 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 11 pomiędzy Olimpia Elbląg a Siarka Tarnobrzeg.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg a Siarka Tarnobrzeg wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: M. Tyl 26' 0-1 Y. Senkevich 33' 1-1 M. Famulak 65' 2-1 O. Yatsenko 83' 2-2

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Famulak 57'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pazdecki. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Olimpia Elbląg stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II natomiast Siarka Tarnobrzeg z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Kalisz.

Bardzo często wierni kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak M. Famulak wielokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom mnóstwo wrażeń. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, spektakularne gole i asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, iż spotkania przynudzają. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych drużyn jak Olimpia Elbląg i Siarka Tarnobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.