Spotkanie pomiędzy Polonia Warszawa i Siarka Tarnobrzeg na obiekcie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego - 3-1

Polonia Warszawa vs Siarka Tarnobrzeg wynik 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Polonia Warszawa a Siarka Tarnobrzeg wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2022-09-03 17:11 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 9. Zmierzyły się Polonia Warszawa i Siarka Tarnobrzeg.

Gole strzelali: S. Lewicki 51' 0-1 M. Fidziukiewicz 60' 1-1 M. Kluska 73' 2-1 M. Pienkowski 88' 3-1

Żółte kartki Polonia Warszawa:

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Polonia Warszawa stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Kalisz i Kotwica Kołobrzeg a Siarka Tarnobrzeg z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą bardzo ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak między innymi nieprzerwanie serwują wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na brutalne faule zakończone czerwonym kartonikiem, wspaniałe bramki i asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, że widowiska nas męczą. Warto więc śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Polonia Warszawa i Siarka Tarnobrzeg w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.