Stal Rzeszów - Bełchatów, wynik meczu 3-0

Pierwsza część spotkania między Stal Rzeszów a Bełchatów zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2021-11-05 17:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Stal Rzeszów a Bełchatów.

Gole strzelali: Ł. Góra 49' 1-0 B. Wolski 69' 2-0 K. Danielewicz 75' 3-0

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Żółte kartki Bełchatów:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Bełchatów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Stal Rzeszów stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Pogoń Grod. Mazowiecki. Kolejno natomiast Bełchatów zmierzy się z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Znicz Pruszków.

Oddani kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle zajadłe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to widowiska mało interesujące. Nieustannie zdarzają się wyśmienite asysty oraz gole, nieprzepisowe faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Stal Rzeszów oraz Bełchatów jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Stal.