Na obiekcie Stadion GKS-u dnia 2021-10-30 10:30 miał miejsce mecz Bełchatów kontra Sokół Ostróda zakończony wynikiem 2-0

Dnia 2021-10-30 10:30 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Bełchatów oraz Sokół Ostróda.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Bełchatów oraz Sokół Ostróda zakończyła się . Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: D. Flaszka 55' 1-0 A. Golański 62' 2-0

Żółte kartki Bełchatów: M. Gancarczyk 85'

Żółte kartki Sokół Ostróda: K. Faltynski 33' D. Stepien 51'

Czerwone kartki Bełchatów:

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Główny arbiter meczu to R. Rzucidło. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Bełchatów stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca oraz Wisła Puławy natomiast Sokół Ostróda z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków oraz Pogoń Grod. Mazowiecki.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi niezwykle fascynujące starcia ligi II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Gancarczyk K. Faltynski systematycznie zapewniają wyśmienitym kibicom wiele emocji. Wielokrotnie zdarzają się idealnie wyliczone asysty czy bramki, ostre sytuacje z faulem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy zawodnikami są niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Bełchatów oraz Sokół Ostróda w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion GKS-u.