Bełchatów vs Radunia Stężyca, wynik spotkania - 0-2

Po pierwszej połowie spotkania między Bełchatów oraz Radunia Stężyca wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2021-11-13 15:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 17 pomiędzy Bełchatów a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: W. Fadecki 65' 0-1 M. Miller 90' 0-2

Żółte kartki Bełchatów: S. Soltysinski 16' M. Graczyk 35' L. Wronski 69' A. Bielka 86'

Żółte kartki Radunia Stężyca: W. Luczak 7' R. Kosznik 36' D. Bashlay 48' K. Lizakowski 90'

Czerwone kartki Bełchatów:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Bełchatów stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Pogoń Grod. Mazowiecki.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy jak S. Soltysinski W. Luczak często zaserwowały swoim wiernym kibicom mnóstwo niezapomnianych emocji. Wspaniałe zmagania między zawodnikami okazują się nader zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, iż zmagania nas nudzą. Obserwujemy nieczyste faule, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Bełchatów oraz Radunia Stężyca z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion GKS-u.