Dnia 2021-10-23 12:00 miało miejsce spotkanie Wigry Suwałki vs Bełchatów zakończone wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wigry Suwałki oraz Bełchatów wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2021-10-23 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 14. Zmierzyły się Wigry Suwałki i Bełchatów.

Gole strzelali: M. Rybicki 20' 1-0 T. Lewandowski 66' 1-1 R. Bartczak 87' 2-1

Żółte kartki Wigry Suwałki: T. Lewandowski 51'

Żółte kartki Bełchatów: A. Dobosz 19' M. Szymorek 73' W. Gancarczyk 76'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Bełchatów:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Wigry Suwałki stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Pogoń Grod. Mazowiecki natomiast Bełchatów z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca.

Bardzo często wielu kibiców śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze jak T. Lewandowski A. Dobosz nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom futbolu wiele wspaniałych przeżyć. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, że zmagania nas nudzą. Obserwujemy ostre sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, spektakularne gole i asysty, które gwarantują niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Wigry Suwałki oraz Bełchatów jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.