Mecz Bełchatów kontra Kalisz zakończony wynikiem 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bełchatów a Kalisz zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2021-10-16 13:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Bełchatów oraz Kalisz.

Gole strzelali: A. Golański 3' 1-0 S. Sołtysiński 50' 2-0 P. Giel 74' 2-1

Żółte kartki Bełchatów: S. Soltysinski 77'

Żółte kartki Kalisz: F. Kendzia 17' D. Kaminski 82'

Czerwone kartki Bełchatów:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Bełchatów stanie naprzeciw Wigry Suwałki, następne spotkania z drużynami Sokół Ostróda oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Kalisz z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Garbarnia Kraków.

Liczna grupa kibiców śledzi interesujące potyczki w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak S. Soltysinski F. Kendzia często gwarantują fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy efektowne asysty czy bramki, nieprzepisowe faule, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami z ligi są bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż zmagania nas nudzą. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania sportowe znanej ligi II Liga - East. Bełchatów oraz Kalisz oraz ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion GKS-u.