Olimpia Grudziądz vs Chojniczanka Chojnice, wynik meczu 0-1

Wczorajszy wieczór na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego był miejscem emocjonującego starcia w ramach 23. kolejki II Ligi - East pomiędzy drużynami Olimpia Grudziądz i Chojniczanka Chojnice. Po pełnym napięcia spotkaniu zwycięstwo odniosła drużyna Chojniczanki, która pokonała rywali 1-0. Mecz ten dostarczył wielu wrażeń i niezwykle dynamicznych akcji, które przyciągnęły uwagę kibiców obu ekip.

Relacja z meczu pomiędzy Olimpia Grudziądz a Chojniczanka Chojnice

Stadion Miejski im. Bronisława Malinowskiego był świadkiem zaciętego starcia pomiędzy Olimpią Grudziądz a Chojniczanką Chojnice. Gospodarze podejmowali gości w ramach 23. kolejki II Ligi - East.

Pierwsza połowa: Mecz rozpoczął się o godzinie 19:00, a już w 29. minucie Chojniczanka Chojnice objęła prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez M. Kozinę. Olimpia Grudziądz nie była w stanie odpowiedzieć, dlatego drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1 dla gości.

Druga połowa: Po zmianie stron obserwowaliśmy wzmożone starania gospodarzy, jednak skuteczna defensywa Chojniczanki uniemożliwiała im zdobycie bramki. Mimo kilku groźnych sytuacji, wynik nie uległ zmianie, a ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 0-1.

Kartki: W trakcie meczu arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. W szeregach gospodarzy kartoniki zobaczyli: K. Kurowski (64'), D. Frelek (84') oraz B. Zbiciak (87'). Natomiast w drużynie gości żółte kartki otrzymali: G. Szymusik (40') oraz K. Korczyc (79').

Następne mecze: Po tym starciu Olimpia Grudziądz zmierzy się kolejno z SKRĄ Częstochowa, Radunią Stężyca oraz Zagłębiem Lubin II. Natomiast Chojniczanka Chojnice spotka się z zespołami Stomil Olsztyn, SKRĄ Częstochowa oraz Kalisz.