Spotkanie Siarka Tarnobrzeg vs Stomil Olsztyn, wynik 0-1

Siarka Tarnobrzeg vs Stomil Olsztyn, wynik 0-1. Dnia 2022-10-22 12:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Stomil Olsztyn.

Pierwsza część spotkania między Siarka Tarnobrzeg a Stomil Olsztyn zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: P. Kurbiel 90' 0-1

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: W. Bieniarz 9' M. Tyl 60' P. Chmelenko 65'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: D. Kalisz 80'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny sędzia meczu - K. Iwanowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Siarka Tarnobrzeg stawi czoła Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Lech Poznań II natomiast Stomil Olsztyn z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak W. Bieniarz D. Kalisz nieustannie gwarantują wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między drużynami piłkarskimi zdarzają się zajadłe, rzadko zdarza się definitywnie, że zmagania nie są warte uwagi. Nieprzerwanie natrafiamy na książkowe asysty czy gole, bezlitosne sytuacje na faul zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Siarka Tarnobrzeg oraz Stomil Olsztyn jak ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion OSiR Wisła.