Na obiekcie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka miał miejsce mecz pomiędzy Kotwica Kołobrzeg oraz Siarka Tarnobrzeg zakończony wynikiem 3-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Kotwica Kołobrzeg i Siarka Tarnobrzeg wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Dnia 2022-08-20 16:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 7. Zmierzyły się Kotwica Kołobrzeg oraz Siarka Tarnobrzeg.

Gole strzelali: K. Zawislak 51' 0-1 M. Stefanik 63' 0-2 P. Lysiak 70' 1-2 M. Kozajda 83' 2-2 K. Kort 85' 3-2

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: J. Soljic 48' G. Goncerz 58' J. Szarpak 86' O. Pogorzelec 90'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: S. Lewicki 39' K. Jozefiak 43' L. Hrnciar 66' P. Rogala 82'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg: D. Kostkowski 58'

Główny sędzia spotkania - . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Jastrzębie oraz Zagłębie Lubin II a Siarka Tarnobrzeg podejmie Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa oraz Garbarnia Kraków.

Liczni kibice śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe zespoły oraz piłkarze jak J. Soljic S. Lewicki nieraz zagwarantowały wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się nader zagorzałe, rzadko bywa, iż są to spotkania usypiające. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, widowiskowe asysty oraz gole, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich drużyn jak Kotwica Kołobrzeg i Siarka Tarnobrzeg w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.