Spotkanie między Siarka Tarnobrzeg oraz Zagłębie Lubin II dnia 2022-08-27 14:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła: końcowy wynik 2-3

Dnia 2022-08-27 14:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 8. Zmierzyły się Siarka Tarnobrzeg oraz Zagłębie Lubin II.

Po pierwszej połowie spotkania między Siarka Tarnobrzeg i Zagłębie Lubin II wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: L. Hrnčiar 13' 1-0 D. Pakulski 41' 1-1 M. Tyl 62' 2-1 W. Szafranek 80' 2-2 K. Masiak 85' 2-3

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Zawislak 45' P. Rogala 74' P. Cichocki 77'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: D. Pakulski 65'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Główny sędzia spotkania to P. Dziopak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Siarka Tarnobrzeg stanie naprzeciw Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków oraz Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Zagłębie Lubin II z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Jastrzębie.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. K. Zawislak D. Pakulski częstokroć zapewniły wspaniałym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, przepiękne gole oraz asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między drużynami są bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż zmagania nas nudzą. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi II Liga - East. Udział takich znanych zespołów jak Siarka Tarnobrzeg i Zagłębie Lubin II z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.