Dnia 2022-08-10 15:00 na obiekcie Stadion OSiR Wisła odbyło się spotkanie Siarka Tarnobrzeg - Jastrzębie zakończone wynikiem 0-0

Siarka Tarnobrzeg - Jastrzębie, wynik 0-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Siarka Tarnobrzeg i Jastrzębie zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-08-10 15:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła odbył się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 5. Zmierzyły się Siarka Tarnobrzeg i Jastrzębie.

Gole strzelali:

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: D. Baldyga 32' D. Baldyga 43' K. Adamek 63'

Żółte kartki Jastrzębie: K. Kawula 23' Y. Zakharchenko 66' Y. Zakharchenko 67'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg: D. Baldyga 43'

Czerwone kartki Jastrzębie: Y. Zakharchenko 67'

Główny arbiter meczu - S. Tarnowski. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Siarka Tarnobrzeg stawi czoła Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa a Jastrzębie z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Warta Poznań.

Liczni kibice śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak D. Baldyga K. Kawula nieustannie serwują wyborowym fanom mnóstwo emocji. Obserwujemy efektowne asysty oraz gole, brutalne faule zakończone czerwoną kartką gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zażarte, nie często zdarza się, iż są to potyczki nudne. Dlatego więc warto oglądać mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Siarka Tarnobrzeg i Jastrzębie w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion OSiR Wisła.