Mecz Siarka Tarnobrzeg kontra Śląsk Wrocław II na stadionie Stadion OSiR Wisła - wynik 1-0

W dniu 2023-06-04 16:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 34 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Śląsk Wrocław II.

Po pierwszej połowie meczu między Siarka Tarnobrzeg a Śląsk Wrocław II wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: P. Cichocki 81' 1-0

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Cichon 72'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: H. Muszynski 38' M. Stawny 38' P. Calinski 45' M. Mlynarczyk 82'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Siarka Tarnobrzeg stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Śląsk Wrocław II z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach liczni kibice z zapałem śledzą potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak K. Cichon H. Muszynski nieustannie gwarantują wyśmienitym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Często trafiamy na widowiskowe gole oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki między graczami ligowymi są zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż potyczki nas męczą. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Siarka Tarnobrzeg i Śląsk Wrocław II jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.