Stomil Olsztyn - Siarka Tarnobrzeg, wynik spotkania: 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn a Siarka Tarnobrzeg wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-05-28 13:00 na stadionie Stadion OSiR odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 33. Zmierzyły się Stomil Olsztyn i Siarka Tarnobrzeg.

Gole strzelali: H. Krawczun 34' 1-0 K. Zawislak 80' 1-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: H. Sadowski 77'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: S. Kaliniec 55' S. Kaliniec 89'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg: S. Kaliniec 89'

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stomil Olsztyn zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i a Siarka Tarnobrzeg podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj wielu kibiców śledzi niezwykle interesujące starcia ligi II Liga - East. Złożone z zdolnych zawodników zespoły futbolowe i zawodnicy jak H. Sadowski S. Kaliniec częstokroć zaserwowały wspaniałym fanom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się brutalne faule, efektowne asysty i gole zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż zmagania nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich legendarnych zespołów jak Stomil Olsztyn oraz Siarka Tarnobrzeg w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion OSiR.