Na stadionie Stadion Znicza dnia 2022-11-04 18:00 odbył się mecz pomiędzy Znicz Pruszków oraz Siarka Tarnobrzeg - końcowy wynik 0-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Znicz Pruszków a Siarka Tarnobrzeg zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2022-11-04 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Znicz Pruszków a Siarka Tarnobrzeg.

Gole strzelali: M. Stefanik 44' 0-1 C. Stańczyk 90' 0-2

Żółte kartki Znicz Pruszków: J. Wojcicki 43'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: M. Tyl 50' K. Zawislak 66' O. Yatsenko 68' W. Bieniarz 74' W. Muzyk 90' I. Agudo 90'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Główny arbiter spotkania - P. Pazdecki. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Znicz Pruszków zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II. Kolejno natomiast Siarka Tarnobrzeg zmierzy się z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków.

Dzisiaj mnóstwo fanów śledzi ciekawe poczynania ligi II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak J. Wojcicki M. Tyl systematycznie sprawiają kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, nie często bywa, że mecze nudzą. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, efektowne asysty czy gole, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Znicz Pruszków oraz Siarka Tarnobrzeg w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Znicza.