Dnia 2022-07-30 15:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła miało miejsce spotkanie Siarka Tarnobrzeg kontra Wisła Puławy: 2-4

W dniu 2022-07-30 15:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga kolejki Regular Season - 3. Na przeciw siebie stanęły Siarka Tarnobrzeg i Wisła Puławy.

Pierwsza część spotkania między Siarka Tarnobrzeg i Wisła Puławy zakończyła się wynikiem 2-2. Końcowy wynik meczu to 2-4.

Gole strzelali: C. Stańczyk 2' 1-0 D. Retlewski 13' 1-1 D. Retlewski 37' 1-2 S. Lewicki 44' 2-2 K. Puton 60' 2-3 D. Retlewski 66' 2-4

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: P. Chmelenko 58' P. Rogala 79' K. Zawislak 90'

Żółte kartki Wisła Puławy: R. Majewski 34' L. Wiech 87' E. Furtado 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Marciniak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Siarka Tarnobrzeg stawi czoła Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Wisła Puławy z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi potyczki ligi II Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. P. Chmelenko R. Majewski częstokroć zapewniły fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Zdarzają się idealne bramki i asysty, nieczyste sytuacje na faul, które gwarantują niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki między zawodnikami z ligi okazują się niezwykle bezkompromisowe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż zmagania nas nudzą. To też warto śledzić mecze futbolowe znanej ligi II Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Siarka Tarnobrzeg i Wisła Puławy oraz ich udział w II Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.