Spotkanie Olimpia Grudziądz vs Pogoń Siedlce na obiekcie Stadion Miejski im. Bronisława Malinowskiego dnia 2023-10-01 17:23: wynik 2-3

W dniu 2023-10-01 17:23 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Bronisława Malinowskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 11 pomiędzy Olimpia Grudziądz a Pogoń Siedlce.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Olimpia Grudziądz i Pogoń Siedlce wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: P. Misiak 21' 0-1 K. Cherniy 56' 1-1 D. Nowak 64' 1-2 C. Demianiuk 68' 1-3 R. Kobryn 85' 2-3

Żółte kartki Olimpia Grudziądz: R. Kobryn 7' O. Sikorski 62' K. Jarzec 70' M. Warcholak 90'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: D. Burka 42' J. Burek 79' H. Derlatka 90'

Czerwone kartki Olimpia Grudziądz: K. Cherniy 81'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Olimpia Grudziądz stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź II i Stal Stalowa Wola. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Zagłębie Lubin II.

Liczna grupa fanów z dużym zaangażowaniem śledzi bardzo ciekawe potyczki ligi II Liga - East. Mocne piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi R. Kobryn D. Burka wielokrotnie zapewniły swoim wiernym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, iż potyczki męczą fana. Zdarzają się przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego kibica, aby oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Olimpia Grudziądz i Pogoń Siedlce jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski im. Bronisława Malinowskiego.