Górnik Polkowice - Siarka Tarnobrzeg, wynik meczu: 4-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Polkowice a Siarka Tarnobrzeg wynik to 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2023-04-29 11:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 29. Zmierzyły się Górnik Polkowice oraz Siarka Tarnobrzeg.

Gole strzelali: O. Yatsenko 4' 0-1 A. Piech 14' 1-1 J. Kuźma 45' 2-1 S. Kiebzak 47' 3-1 A. Piech 90' 4-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Burka 7' M. Magdziak 28' S. Kiebzak 38' A. Piech 51'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: M. Tyl 18' M. Stefanik 49' F. Jania 79' P. Cichocki 83'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Aluszyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Polkowice stawi czoła Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II natomiast Siarka Tarnobrzeg z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak D. Burka M. Tyl wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Regularnie obserwujemy nieczyste faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami są zażarte, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska statyczne. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Górnik Polkowice oraz Siarka Tarnobrzeg z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.