Mecz pomiędzy Siarka Tarnobrzeg oraz Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 1-0 dnia 2023-04-22 14:00 na obiekcie Stadion OSiR Wisła

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Olimpia Elbląg wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2023-04-22 14:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 28 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: F. Krempa 83' 1-0

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Cichon 56' M. Stefanik 68' M. Bierzalo 70'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: J. Branecki 65' L. Sarnowski 90'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter spotkania - . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Siarka Tarnobrzeg zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Kalisz. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II.

Dzisiaj wierni kibice futbolu śledzą bardzo ciekawe poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak K. Cichon J. Branecki wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa, że zmagania nudzą kibica. Nieustannie obserwujemy nieczyste faule, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Siarka Tarnobrzeg oraz Olimpia Elbląg jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion OSiR Wisła.