Na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej dnia 2023-04-15 13:00 miał miejsce mecz Garbarnia Kraków vs Siarka Tarnobrzeg zakończony wynikiem 0-1

Garbarnia Kraków vs Siarka Tarnobrzeg zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Garbarnia Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2023-04-15 13:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 27 pomiędzy Garbarnia Kraków a Siarka Tarnobrzeg.

Gole strzelali: O. Yatsenko 10' 0-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Assinor 45' B. Mruk 51' A. Koziol 87'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: P. Mroz 18' M. Ziolkowski 42' W. Muzyk 47' M. Stefanik 56' I. Wos 83' S. Kaliniec 86'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Garbarnia Kraków stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II. Kolejno natomiast Siarka Tarnobrzeg podejmie Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Motor Lublin.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak M. Assinor P. Mroz nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Wielokrotnie natrafiamy na spektakularne asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtą kartką gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to potyczki nudne. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich drużyn jak Garbarnia Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.