Mecz pomiędzy Jastrzębie oraz Siarka Tarnobrzeg zakończony wynikiem 3-1 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-03-11 13:00

Jastrzębie kontra Siarka Tarnobrzeg 3-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jastrzębie a Siarka Tarnobrzeg zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-03-11 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 22 pomiędzy Jastrzębie a Siarka Tarnobrzeg.

Gole strzelali: D. Stanclik 49' 1-0 I. Agudo 52' 1-1 D. Kaminski 77' 2-1 D. Kaminski 85' 3-1

Żółte kartki Jastrzębie: D. Kaminski 37' P. Lech 90'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: L. Hrnciar 28' B. Sulkowski 90'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Jastrzębie stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca oraz Pogoń Siedlce a Siarka Tarnobrzeg z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II.

Coraz częściej liczna grupa kibiców z zapałem śledzi pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo D. Kaminski L. Hrnciar systematycznie sprawiają kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami są zagorzałe, rzadko zdarza się, że są to mecze mało interesujące. Wielokrotnie obserwujemy widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Jastrzębie i Siarka Tarnobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.