Spotkanie między Siarka Tarnobrzeg i Hutnik Kraków zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie Stadion OSiR Wisła dnia 2023-03-04 13:00

Pierwsza połowa spotkania między Siarka Tarnobrzeg oraz Hutnik Kraków zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-03-04 13:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Siarka Tarnobrzeg i Hutnik Kraków.

Gole strzelali: M. Wróbel 23' 0-1 K. Zawiślak 90' 1-1

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: M. Ziolkowski 15' P. Mroz 19'

Żółte kartki Hutnik Kraków: M. Drag 34' S. Chmiel 50' P. Kielis 61' D. Zawadzki 90'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Paszkiewicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Siarka Tarnobrzeg stawi czoła Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak M. Ziolkowski M. Drag nieustannie zapewniają wyśmienitym sympatykom mnóstwo przeżyć. Stale zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje na faul zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Wspaniałe walki między piłkarzami z ligi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, iż mecze nie są interesujące. Z tego powodu warto śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Siarka Tarnobrzeg oraz Hutnik Kraków z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.