Na stadionie Stadion OSiR Wisła dnia 2022-08-13 15:00 odbył się mecz pomiędzy Siarka Tarnobrzeg oraz Radunia Stężyca - 0-2

Siarka Tarnobrzeg - Radunia Stężyca zakończony wynikiem 0-2. Dnia 2022-08-13 15:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Radunia Stężyca.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: R. Stępień 40' 0-1 J. Surdykowski 90' 0-2

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: S. Lewicki 42' K. Zawislak 53' M. Tyl 69'

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Gorski 13' R. Stepien 22' J. Surdykowski 25' S. Deja 34' T. Dejewski 44' R. Kosznik 63' J. Letniowski 90'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Główny sędzia meczu - P. Szypula. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Siarka Tarnobrzeg stanie naprzeciw Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa natomiast Radunia Stężyca podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Wieczysta Kraków.

Bardzo często wielu kibiców z zapałem śledzi fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo S. Lewicki M. Gorski nader często zagwarantowały fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania nie są warte uwagi. Z tego względu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion OSiR Wisła.