Mecz między Siarka Tarnobrzeg i Znicz Pruszków na obiekcie Stadion OSiR Wisła - wynik 4-0

Po pierwszej połowie spotkania między Siarka Tarnobrzeg a Znicz Pruszków wynik to 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2022-07-16 15:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki - 1 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: M. Stefanik 18' 1-0 K. Adamek 19' 2-0 B. Sulkowski 77' 3-0 S. Lewicki 90' 4-0

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg:

Żółte kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Iwanowicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Siarka Tarnobrzeg stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Jastrzębie. Kolejno natomiast Znicz Pruszków podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą potyczki ligi II Liga - East. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na bezwzględne faule, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki między drużynami ligowymi są zagorzałe, rzadko zdarza się, że są to zmagania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Siarka Tarnobrzeg i Znicz Pruszków z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.