Dnia 2022-07-24 14:00 na obiekcie Stadion Amiki Wronki odbyło się spotkanie Lech Poznań II - Siarka Tarnobrzeg: 1-1

W dniu 2022-07-24 14:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 2 pomiędzy Lech Poznań II a Siarka Tarnobrzeg.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznań II a Siarka Tarnobrzeg zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: J. Zagórski 20' 1-0 P. Chmelenko 27' 1-1

Żółte kartki Lech Poznań II: K. Palacz 26' P. Olejnik 63'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: P. Chmelenko 77' M. Stefanik 83' D. Baldyga 90'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pazdecki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Lech Poznań II stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg. Kolejno natomiast Siarka Tarnobrzeg podejmie Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Jastrzębie.

W dobie dzisiejszych czasów fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze jak K. Palacz P. Chmelenko nieprzerwanie serwują fantastycznym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Walki między zawodnikami ligowymi są zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki usypiające. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, wyśmienite bramki i asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Lech Poznań II oraz Siarka Tarnobrzeg w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Amiki Wronki.