Spotkanie między Bełchatów i Ruch Chorzów zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Stadion GKS-u dnia 2021-12-05 17:00

Bełchatów vs Ruch Chorzów, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Bełchatów a Ruch Chorzów wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2021-12-05 17:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Bełchatów i Ruch Chorzów.

Gole strzelali: D. Flaszka 61' 1-0 D. Szczepan 84' 1-1 D. Warnecki 90' 2-1

Żółte kartki Bełchatów:

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Mokrzycki 23' P. Kwasniewski 78' P. Szkatula 81'

Czerwone kartki Bełchatów:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Bełchatów zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Pogoń Grod. Mazowiecki.

Wierni kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak M. Mokrzycki często zagwarantowały fantastycznym kibicom mnóstwo niesamowitych emocji. Walki między drużynami piłkarskimi są niezwykle zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to widowiska mało interesujące. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Bełchatów oraz Ruch Chorzów i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion GKS-u.