Spotkanie Znicz Pruszków vs Bełchatów, wynik 0-0

W dniu 2021-11-27 11:00 na stadionie Stadion Znicza odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 19 pomiędzy Znicz Pruszków a Bełchatów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Znicz Pruszków a Bełchatów wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Znicz Pruszków: L. Hrnciar 43' T. Proczek 88'

Żółte kartki Bełchatów: M. Gancarczyk 53' W. Gancarczyk 85' A. Golanski 90'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Bełchatów:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Kaliszewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Znicz Pruszków stawi czoła Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków oraz Pogoń Grod. Mazowiecki a Bełchatów podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków.

W dzisiejszych czasach kibice z zaangażowaniem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak L. Hrnciar M. Gancarczyk często gwarantują wyborowym fanom mnóstwo wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się nader zażarte, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że mecze nas męczą. Natrafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Znicz Pruszków i Bełchatów w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Znicza.