Bełchatów - Wisła Puławy, wynik spotkania: 1-1

Bełchatów - Wisła Puławy wynik spotkania 1-1. Dnia 2021-11-20 15:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Bełchatów a Wisła Puławy.

Po pierwszej połowie meczu między Bełchatów i Wisła Puławy wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Graczyk 67' 1-0 Carlos Daniel 90' 1-1

Żółte kartki Bełchatów:

Żółte kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Bełchatów:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Bełchatów zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Wisła Puławy z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków oraz Pogoń Grod. Mazowiecki.

Oddani fani śledzą potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki między zawodnikami ligowymi są nader bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze statyczne. Stale trafiamy na idealne asysty czy gole, bezwzględne faule kończące się czerwoną kartką, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Bełchatów i Wisła Puławy oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion GKS-u.