Chojniczanka Chojnice vs Bełchatów, wynik spotkania 5-0

Pierwsza połowa meczu między Chojniczanka Chojnice i Bełchatów zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

W dniu 2021-10-09 14:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Chojniczanka Chojnice i Bełchatów.

Gole strzelali: A. Pląskowski 19' 1-0 K. Mazek 51' 2-0 M. Mikołajczyk 66' 3-0 M. Klichowicz 78' 4-0 T. Mikołajczak 88' 5-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: S. van Huffel 8' K. Mazek 62' M. Cegielka 72' L. Wolsztynski 90'

Żółte kartki Bełchatów: L. Wronski 15'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Bełchatów:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Pogoń Grod. Mazowiecki. Kolejno natomiast Bełchatów podejmie Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

Liczna grupa kibiców śledzi bardzo interesujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Fascynujące piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak S. van Huffel L. Wronski częstokroć zaserwowały wyśmienitym miłośnikom futbolu mnóstwo wrażeń. Obserwujemy ostre sytuacje na faul, przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między drużynami ligowymi są bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, że mecze przynudzają. Zachęcamy każdego kibica, aby oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Chojniczanka Chojnice i Bełchatów w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.